Hakkımızda - His Tekstil - Kayseri
1.Organize Sanayi Bölgesi. 18. Cadde. Numara : 58 MELİKGAZİ / KAYSERİ

Hakkımızda

Biz Kimiz?

HİS TEKSTİL SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.

1997 yılında karde ring iplik ile üretimine başlayan HİS Tekstil, 2005 yılına gelindiğinde kurulu kapasitesini %400 arttırarak 44.160 iğlik kapasiteye ulaşmıştır. Konusunda uzman 395 personeli ile 66.000 m2 açık 27.000 m2 kapalı alanda yıllık 12.320 ton penye ring iplik üretimi ile faaliyetini sürdürmektedir.

Üretime başladığı günden itibaren kaliteden taviz vermeyen HİS Tekstil, insana ve insan sağlığına verdiği önemi 2004 yılında Hohenstein'dan aldığı Oeko-Tex Standart 100 ile belgelendirmiştir. HİS Tekstil kalitesi ile sektördeki rakiplerine karşı bir rekabet avantajı sağlamıştır.

Ürün kalitesini en üst düzeyde tutarak müşterilerine fiyat ve kalite optimizasyonu sağlayan HİS Tekstil'in işine duyduğu saygı, tam güvenilir olmak, doğru ve zamanında teslimat yapmak, müşteri memnuniyetindeki başarı sırlarını oluşturmaktadır.

En son teknoloji ile üretim yapan HİS Tekstil ürün yelpazesini genişleterek ve yeni yatırımlar yaparak büyümesine devam etmektedir.

Yetişmiş teknik personeli, son model makinaları ve kurulduğu günden beri zirvede olan kalitesi ile HİS Tekstil siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyar.

Sürdürülebilir üretim bilgi, yüksek teknoloji ve inovasyonla mümkün olabilir. Üretim tesislerimizde bu yönde yatırımları destekliyor ve şirketimizi geliştiriyoruz.