HİS TEKSTİL
HİS TEKSTİL
Demo

İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARIMIZ
İşe Alım

Personel alım sürecinde şirketimizin vizyonu, misyonu, hedeflerine ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları işe almak hedeflenmektedir. Şirketimiz bünyesinde pozisyon açığı olduğu takdirde işletmemizden alınarak doldurulmuş iş başvuru formları ile internet sitemizden doldurularak İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilen başvurular değerlendirilerek uygun adaylarla irtibata geçilir. Bu adaylar şirketimiz tarafından öngörülmüş mülakata alınırlar.
His Tekstil San ve Tic Ltd Şti' ye yapılan tüm başvurular gizli tutulur.
Eğitim
Çalışanlarımızın yüklendikleri ya da yüklenecekleri görevleri daha etkin ve başarılı yapmaları için, onların mesleki bilgi ufuklarını genişleten düşünce, rasyonel karar alma, davranış, tutum, alışkanlık ve anlayışlarında olumlu değişimler yapmayı amaçlayan bilgi, becerilerini artıran eğitsel eylemlerin gerçekleşmesi gerekmektedir.
Bu amaçtan yola çıkarak planladığımız eğitimler gerek Kurum içi eğitmen kadromuz ve gerekse Kurum dışı eğitim firmaları tarafından verilmekte olup sürekli olarak yapılan geri bildirimlerle kendini revize edebilir niteliktedir.
Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza Kurumumuza adaptasyonlarını sağlamak, kurum kültürünü yerleştirmek ve temel tekstil bilgilerini vermek amacıyla Eğitim Kadromuz tarafından eğitim verilmektedir.
Performans değerlendirme
His Tekstil çalışanları çağdaş performans yönetim sistemleriyle devamlı olarak değerlendirilir ve sürekli geribildirim sağlanır. Arzu edilen performans düzeyine ulaşılması için çalışanlarımız sürekli teşvik edilmekte, gerekli görüldüğünde kişisel gelişim sağlamaları için eğitime yönlendirilmektedirler. Üstün performans gösteren çalışanlarımız çeşitli şekillerde ödüllendirilirler.
Kariyer
Emin adımlarla büyemesine devam eden His Tekstil ailesinde çalışanlarımızın kariyer yolları açık olup performanslarına göre pozisyonda düzenlemeler yapılmaktadır.

 

HİS TEKSTİL